PL-ADS.com-Największy portal ogloszeń w W.Brytanii, Anglii

Szukam pracy i oferty pracyOferuje pracę

Zamieśćić ogłoszenie

URL ogłoszenia:

Dolączyć do ulubionychZbrojarz z kartą CSCS

Ogłoszenie:
Dla naszego klienta brytyjskiej firmy budowlanej poszukujemy osób na stanowisko:

Zbrojarz z kartą CSCS

Nr ref.: ZBR/UK/JOBS.PL

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Zadania:

• Prace zbrojarskie na budowach.

Wymagania:

• Minimum 5 lat udokumentowanego doświadczenia na stanowisku zbrojarza,

• Karta CSCS - warunek konieczny !

• Doświadczenie na budowach za granicą,

• Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na warunkach brytyjskich na dłuższy okres czasu od stycznia 2013 roku,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Darmowa pomoc w załatwieniu formalności (kontrakt i umowa podpisywane przed wyjazdem w Polsce).

Forma kontaktu:

Zainteresowane osoby proszone są o przysłanie CV na adres email: zbrojarz@jobs.pl
Imię:
ID ogłoszenia: #28013
Ogłoszenie zamiesczone: 2012-12-10
Przeczytano razy: 562

Generated in: 0.4275 sec. ,mysql 0.3935 sec. (23)
Zamknij okno