Dolączyć do ulubionychzatrudnimy księgową i pracownika biurowego

Ogłoszenie:
Biuro księgowe TAXPOL LTD zatrudni do pracy:

1. PRACOWNIKA BIUROWEGO

2. KSIĘGOWĄ

Lokalizacja: Greenford, Middlesex, West London

Termin: Od zaraz

Oferujemy: Bardzo dobre warunki pracy, zatrudnienie na pełny etat, adekwatne wynagrodzenie tygodniowe

Kontakt: CV oraz krótki list motywacyjny (list motywacyjny w języku angielskim i polskim) prosimy wysyłać na e-mail: praca@taxpol.ltd.uk. Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Prosimy NIE DZWONIĆ! Więcej informacji: www.taxpol.ltd.uk

Ad 1. PRACOWNIK BIUROWY

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – w mowie i w piśmie

- Doświadczenie w pracy biurowej – w Polsce lub w UK

- Doświadczenie w jakiejkolwiek pracy w UK

Mile widziane:

- Umiejętność szybkiej nauki

Zakres obowiązków:

- Obsługa klientów – bezpośrednia i korespondencyjna

- Kontakt z brytyjskimi urzędami – telefoniczny i listowny

- Wypełnianie formularzy (Tax Refund)

- Pomoc w pozyskiwaniu benefitów

Ad. 2. KSIĘGOWA

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe – rachunkowość, finanse

- Umiejętność przygotowywania Self Assessment, VAT, payroll

- Doświadczenie lub praktyki zawodowe w UK

- Kursy i szkolenia księgowe w UK

- Bezpośrednia i korespondencyjna obsługa klientów

- Kontakt z HMRC i innymi brytyjskimi urzędami

- Self Assessment, VAT, payroll, benefity
Imię:
Telefon: TAXPOL LTD
ID ogłoszenia: #488
Przeczytano razy: 682