PL-ADS.com-Największy portal ogloszeń w W.Brytanii, Anglii

Szukam pracy i oferty pracyOferuje pracę

Zamieśćić ogłoszenie

URL ogłoszenia:

Dolączyć do ulubionychWYKRAWACZ/UBOJOWIEC WIEPRZOWY – Bardzo dobre zarobki !- PRACA OD ZARAZ !

Ogłoszenie:

Jark Industrial Ltd.- firma rekrutacyjna z ponad 14-letnim doświadczeniem w zapewnianiu sprawdzonych i atrakcyjnych oferty pracy na terenie Wielkiej Brytanii.

Jako jedyni dla obecnego Klienta - wiodącego producenta produktów wieprzowych - dostarczyliśmy największą liczbę wykwalifikowanych rzeźników!

Szukasz stałej pracy dla sprawdzonego Pracodawcy ?

Interesują Cię wysokie zarobki, stabilny kontrakt oraz duża liczba godzin w tygodniu ?

POSIADAMY OFERTY PRACY OD ZARAZ !

Stanowisko: Rzeźnik/Wykrawacz /Ubojowiec

Miejsce pracy: Watton, Norwich, Wielka Brytania

Oferujemy:

- Pracę od zaraz

- Zwrot kosztów biletu do Anglii

- Odbiór pracownika po przyjeździe do Norwich

- Atrakcyjne warunki pracy i płacy

- Duża ilość godzin pracy w tygodniu

- Płatny urlop

- Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania

- Pomoc w założeniu konta bankowego, uzyskaniu Ubezpieczenia Społecznego

- Specjalnie dla pracowników firma JARK utworzyła infolinię, na którą możecie Państwo dzwonić w celu wyrażenia opinii o naszej obsłudze jak i również w razie jakiekolwiek problemu

Wymagania:

- Minimum 2 lata doświadczenia w wykrawaniu kości z mięsa wieprzowego (łopatka lub szynka) na taśmie

- Dobry stan zdrowia

Opis stanowiska:

praca polega na wykrawaniu i trybowaniu łopatki lub szynki na taśmie

Kandydat otrzymuje ofertę pracy po pozytywnym zdaniu praktycznego testu noża !

Tel Polska: 503 356 761

Tel W.Brytania 01362656153

www.jark.com
Imię: Jark
Telefon: 503356761
ID ogłoszenia: #2122
Ogłoszenie zamiesczone: 2011-05-27
Przeczytano razy: 557

Generated in: 0.3698 sec. ,mysql 0.3161 sec. (23)
Zamknij okno