Praca w Szkocji

Dolączyć do ulubionychUbój oraz rozbiór wolowy Paisley/Szkocja

Agencja Pracy BePersonnel Ltd poszukuje osób z doswiadczeniem na stanowiska:

• trybowacz-klasowacz wolowiny,

Miejsce pracy: Paisley

Rozpoczecie pracy: od zaraz

Wymagania:
• minimum 12-to miesieczne doświadczenie w:
• klasowaniu i trybowaniu mięsa wolowego - mile widzane doświadczenie w pracy na taśmie produkcyjnej
• umiejętność oddzielania miesa od kosci, rozbior wolowy (przody wolowe lub tylne poltusze)
• silna motywacja do pracy
• komunikatywna znajomość języka angielskiego

Ubój wolowy:

Opis stanowiska:
-praca na lini ubojowej
-ubój wolowy, barani

Test noza bedzie przeprowadzony na terenie zakladu klienta.

Oferujemy:
• wynagrodzenie uzaleznione od doswiadczenia od 7.50 GBP/h, nadgodziny platne x 1.5 stawki
• pracę tymczasową do konca grudnia 2012
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania
• opieke polskiego konsultanta

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV w języku angielskim z dokladnym opisem doswiadczenia zawodowego na adres: jarek@bepersonneltd.com

Wiecej informacji na temat naszej agencji na www.bepersonneltd.com

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Wideo:

Imię: Jarek Jablonski
Telefon: 00441349883303
E-poczta:
Miejscowość: Alness, UK
ID ogłoszenia: #25714
Przeczytano razy: 1476