Dolączyć do ulubionychTester Stron Internetowych - PRACA DODATKOWA

Nasza firma dostarcza kompleksowe usługi z branży IT: oprogramowanie stron internetowych, aplikacje dedykowane, usługi non-profit, usługi hostingowe, analizy i audyty stron WWW.

TESTER JAKOŚCI STRON WWW

Typ pracy: Cała EUROPA / Praca Zdalna

Lokalizacja: Szczecin / Cała EUROPA

Region: Zachodniopomorskie / Cała EUROPA

Opis stanowiska:

Do obowiązków kandydata należeć będzie:

Ocena wartości merytorycznej, ergonomii użytkowania stworzonych stron internetowych, oprogramowania web 2.0 (serwisy internetowe, sklepy dedykowane, portale, CRM, ERP, itp.) w oparciu o firmowy silnik (na bazie CodeIgniter) z całej Europy wg. dostarczonego klucza oceny dla danej witryny.

Wyłapywanie i raportowanie błędów technicznych.

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość pakietu OFFICE (Excel)

Własny komputer

Adres email

Dostęp do internetu min. 1-4h na dobę

Kreatywność

Sumienność

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki wynagradzania. Wynagrodzenie od 10 - 35 GBP od jednego projektu (3-7 projektów na dobę)

Twórczą pracę w ciekawych projektach

Dobrą atmosferę ( praca w domu )

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres naszej firmy: rekrutacjatester@t.pl z dopiskiem REKRUTACJA WIELKA BRYTANIA
Imię:
E-poczta:
ID ogłoszenia: #35223
Przeczytano razy: 927