Szukam pracy i oferty pracySzukam pracy

URL ogłoszenia:

Dolączyć do ulubionychTechnik telefonów komórkowych

Firma Transline Group istnieje na rynku od 1989 roku i jest agencją zatrudnienia w szeroko pojętej branży logistycznej. Jako jeden z największych dostawców pracowników magazynowych w Wielkiej Brytanii zaopatrujemy 66 lokalizacji
w ponad 10 tys. pracowników przemysłowych dziennie. Naszymi klientami są jedne z największych firm z branży sprzedażowej i logistycznej w Wielkiej Brytanii. Nasze dywizje: Przemysłowa, Techniczna i Transportowa zaopatrują naszych klientów w pracowników magazynowych, techników i kierowców kategorii C i C+E
Jesteśmy laureatem nagrody „Best Industrial Agency of the Year 2010”, „Best Outsourced Solution 2012” oraz „Best Agency of the Year 2014”, przyznawanej przez The Recruiter Magazine . W 2013 otrzymaliśmy tytuł „Innovator of the Year 2013” na Halifax Courier Business Awards.
Jesteśmy dynamicznie rosnącym liderem z branży przemysłowej z obrotem sięgającym £100 mln w roku 2013!

Aktualnie poszukujemy osób dla naszych prestiżowych klientów w Wielkiej Brytanii

TECHNIK TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH
(WIELKA BRYTANIA)

Jeśli jesteś osobą z zacięciem do elektroniki, czujesz się komfortowo w otoczeniu telefonów komórkowych, laptopów
i innych sprzętów elektronicznych, posiadasz doświadczenie zawodowe, wyksztalcenie kierunkowe lub po prostu jesteś pasjonatą, który zbierał szlify w zaciszu własnego domu - ta praca jest dla Ciebie! Zapewniamy szkolenia i odpowiednie narzędzia do wykonywania obowiązków.

Obowiązki:
• podstawowe naprawy serwisowe telefonów komórkowych i prostych sprzętów elektronicznych

Wymagania:
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• doświadczenie w branży elektronicznej (zawodowe lub prywatne)
• doświadczenie w pracy z lutownicą – warunek konieczny
• przywiązywanie wagi do szczegółów
• mile widziane wykształcenie kierunkowe
• umiejętność pracy pod presją czasu w zmiennym środowisku
• zainteresowanie branżą elektroniczną, aktualna wiedza z tego zakresu

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa od £ 6,50 do £ 10 w zależności od doświadczenia)
• praca w międzynarodowym środowisku
• stabilne godziny pracy
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju
• ofertę pracy tymczasowej.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:
polandtechnical@transline.co.uk
Prosimy o wpisanie nazwy stanowiska w tytule maila!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Imię: Transline
Telefon: 730806050
E-poczta:
Miejscowość: Ashford, UK
ID ogłoszenia: #36716
Przeczytano razy: 1070