URL ogłoszenia:

Dolączyć do ulubionychSZWACZ/KA -Praca od zaraz!!

JARK PLC ? prywatna firma rekrutacyjna z ponad 25 placówkami w Wielkiej Brytanii i z ponad 14-letnim doświadczeniem w zapewnianiu sprawdzonych i atrakcyjnych oferty pracy na terenie Wielkiej Brytanii. Więcej informacji na www.jark.com

Obecnie dla naszego Klienta jednego z największego producenta wysokojakościowej odzieży w Wielkiej Brytanii pilnie poszukujemy osób na stanowisko

SZWACZ/KA -Praca od zaraz!!

Lokalizacja: Nelson (Lancashire), Smethwick (West Midlands), Manchester, Belfast (Irlandia Polnocna)

Opis stanowiska:

? Praca przy szyciu wysokojakościowej odzieży (płaszcze, kurtki, szkolna uniform)

? Praca przy produkcji liniowej (taśmowej)

Wymagania:

? Doświadczenie w szyciu za pomocą maszyn przemysłowych (stębnówka-automat)

? Umiejętność szycia/prasowania w szybkim tempie

? Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana

Oferujemy:

? Atrakcyjne warunki pracy i płacy

? Możliwość stałego kontraktu po 12 tygodniach pracy

? Praca przy taśmie w świetnie prosperującym zakładzie

? Płatny urlop

? Pomoc w założeniu konta bankowego, wyrobieniu numer NI

? Pomoc w organizacji relokacji

? Opiekę polskojęzycznych konsultantów

? Broszurę JARK z najważniejszymi informacjami dotyczącymi zatrudnienia w UK

? Opiekę polskojęzycznego konsultanta i supervaizerów w pracy

Jeśli spełniasz przedstawione powyżej wymagania i szukasz stabilnej i legalnej pracy skontaktuj sie!!

Tel: 01362 656 153

email: job@jark.eu

lub zarejestruj się na: www.jark.com

Imię: Jark
Miejscowość: Wielka BrytaniaIrlandia Północna
ID ogłoszenia: #23237
Przeczytano razy: 1145