Dolączyć do ulubionychSzukamy pracownikąw do pracy w magazynie

Ogłoszenie:
Szukamy pracownikąw do pracy w magazynie

Miejsce pracy :

Opis stanowiska:

Rozładunek i weryfikacja dostaw.

Przygotowywanie i załadunek wysyłek.

Konfekcjonowanie towarów.

Raportowanie niezgodności.

Współpraca z drugimi dzialami

Wymagania:

Samodzielność i odpowiedzialność.

Umiejętności organizacyjne, dokładność i rzetelność.

Inicjatywa i aktywność w działaniu.

Uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane.

Oferujemy:

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Stabilne warunki zatrudnienia,

Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy.

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o wypelnienie aplikacji online na

www.fasterstaff.com. Jeżeli powstały jakieś pytania - prosimi o kontakt na www.fasterstaff.com/contactus.

Na prywatne wiadomście w portalu londynek.net nie odpowiadamy.
Imię: Faster Staff Solution Website
ID ogłoszenia: #11917
Przeczytano razy: 543