URL ogłoszenia:

Dolączyć do ulubionychRzeznik - praca wieprzowina

Quattro Recruitment ma swoją siedzibę w Norfolk i obejmuje swoim zasięgiem całą wschodnią Anglię. Oferujemy tymczasowe i stałe miejsca pracy w sektorach: przemysłowym, transportowym, handlowym i budowlanym.

Obecnie poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Rzeźnik / Wykrawacz / Ubojowiec

Kingston Upon Hull w hrabstwie Yorkshire

lub

Watton w hrabstwie Norfolk

Opis stanowiska

Praca w zakładzie gdzie przetwarzane jest mięso wieprzowe. Praca polega na trybowaniu poszczególnych elementów wieprzowych tj. szynki, łopatki, karkówki oraz uda i oprawiania gotowego produktu. Test noża (bench test) przechodzony jest przy stole w obecności instruktora. Liczy się zarówno szybkość jak i jakość. Praca odbywa się przy taśmie.

Wymagania&l t;br />

 Minimalne roczne doświadczenie w przemyśle mięsnym oraz zdolność posługiwania się nożem rzeźniczym.

 Znajomość anatomii zwierzęcia, ułożenie kości i umiejętność ich wykrojenia są podstawą.

 Pomyślne przejście testu kwalifikacyjneg o na podstawie, którego instruktor oceni zdolność do pracy z nożem. Stawki płacy są uzależnione od wyniku testu.

 Prosimy zapoznać się z filmem video na naszej stronie internetowej.

 Motywacja i chęć do doskonalenia zawodowego. Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana.

 Kultura osobista i etyka pracy.

Oferujemy&l t;br />

 Atrakcyjn e stawki od £6.50 do £ 9.00 na godzinę + możliwość nadgodzin dla zainteresowanyc h zarobki dochodzą nawet do £11.97 na godzinę.

 Czas pracy od 40 do 60 godzin tygodniowo.

 Praca 100% na warunkach angielskich.&lt ;br />

 Pomoc w otwarciu konta bankowego, uzyskaniu numeru ubezpieczenia (National Insurance), pomoc

w ubieganiu się o świadczenia rodzinne, pomoc w wypełnieniu innych niezbędnych dokumentów

 Pomoc w ‘pierwszy ch krokach’ w Anglii

 Pomoc w znalezieniu pracy dla znajomych i osób bliskich

Zainteresow ane osoby prosimy o kontakt w godzinach urzędowych
Imię:
Telefon: 00447824513349
ID ogłoszenia: #21412
Przeczytano razy: 675