URL ogłoszenia:

Dolączyć do ulubionychPracownik Biurowy

Ogłoszenie:
Poszukujemy osoby do pracy:

Pracownik Biurowy

Miejsce pracy: Lincoln

Główne obowiązki na powyższym stanowisku pracy to:

• organizacja i prowadzenie biura firmy

• aktywne uczestnictwo w procesie rozwoju biura wspólnie z zarządem firmy

• obsługa korespondencji i połączeń telefonicznych, klientow

• udział w pracach koncepcyjnych i wsparcie prowadzonych przez firmę projektów

• odpowiedzialność za komunikowanie wdrażanie i kontrolę wykonania podjętych decyzji

Wymagania:

• dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin,

• doskonała znajomość MS Office, w szczególności:

- Word, - Excel. - Power Point. – Outlook

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• zaangażowanie w wykonywane obowiązki , samodzielność, punktualność, doskonała organizacja pracy

• dynamizm, chęć do działania, wysokie umiejętności komunikacyjne

• zdolności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista

• prawo jazdy kat B

Oferujemy:

• stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

• przyjazną atmosferę pracy

• praca z polskimi oraz angielskimi klientami

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie CV na email:pablincoln@hotmail.com do dnia 31.04.2012. Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości.
Imię:
Telefon: 31042012
E-poczta:
ID ogłoszenia: #33746
Przeczytano razy: 959