URL ogłoszenia:

Dolączyć do ulubionychPraca - tapicerzy - meblarze

Zatrudnimy dla naszych klientow - angielskich producentow mebli - kandydatów na stanowisko:

Tapicer

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe na stanowisku tapicer min. 2 lata.

• Doświadczenie w zakładzie o seryjnym typie produkcji.

• Dokładność, precyzja.

• Wysoka jakość wykonanej pracy.

• Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana aczkolwiek bedzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

• Praca przy produkcji mebli tapicerowanych – produkcja tapicerowanych elementów foteli, krzeseł, sof, wypoczynkow oraz tapczanów.

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki finansowe z mozliwoscia nadgodzin i systemu akordowego.

• Darmowa pomoc w znaleziemiu zakwaterowania, nadania numeru ubezpieczeniowego.

• Zatrudnienie zgodne z prawami angielskimi.

• Nie pobieramy oplat i prowizji.

prosze o wyslanie cv
Imię:
Telefon: 00447949906419
Miejscowość: blackburn
ID ogłoszenia: #34904
Przeczytano razy: 1051