URL ogłoszenia:

Dolączyć do ulubionychPraca przy pakowaniu Dalston

Szukamy 6 pracowników do pracy w magazynie. Praca w magazynie towarów.

Ref 6-LON-aa

Lokalizacja: Dalston, LONDON, E8 2NP

Obowiazki:

pakowanie towarów do wysyłki,

przyjmowanie towarów,

rozładunek oraz załadunek samochodów,

Requirements:

preferowane osoby z East/South London

Offerujemy:

wynagrodzenie adekwatne do powierzonych zadań,

stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

£ 6.48/h

Do tego samego magazynu szukamy 2 mężczyzn z doświadczeniem.

Ref 2-LON-B

Na stanowisko operatora wózka widłowego

OBOWIĄZKI:

• obsługa wózka widłowego,

• dostarczanie komponentów na linię produkcyjną.

£ 6.98/h

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o wypelnienie aplikacji online na

Jeżeli powstały jakieś pytania - prosimi o kontakt na

Na prywatne wiadomście w portalu londynek.net nie odpowiadamy.
Imię: Faster Staff
Miejscowość: Greater London, LONDYN Dalston
ID ogłoszenia: #12170
Przeczytano razy: 691