PL-ADS.com-Największy portal ogloszeń w W.Brytanii, Anglii

Szukam pracy i oferty pracyOferuje pracę

Zamieśćić ogłoszenie

URL ogłoszenia:

Dolączyć do ulubionychPraca dla przedstawiciela handlowego

Ogłoszenie:
Brytyjski oddział ł polskiej firmy z branży informatycznej zajmującej się tworzeniem stron www i sklepów internetowych poszukuje osoby zamieszkałej na terenie Wielkiej Brytanii do pracy na stanowisku:

Przedstawiciel handlowy (New Business Manager)

Od kandydatów oczekujemy:
- znajomości zasad tworzenia witryn internetowych,
- znajomości zasad pozycjonowania stron internetowych,
- umiejętności samodzielnej pracy i jej samoorganizacji,
- bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
- sumienności,
- zaangażowania w realizowane projekty,
- własnego samochodu,
- doświadczenia w zawodzie przedstawiciela handlowego.

Twoje zadania będą polegały na:
- aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych,
- sprzedaż usług,
- realizacja wyznaczanych celów sprzedażowych
- poszukiwaniu nowych klientów oraz obsługa obecnych.

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- stałą pracę i regularne wynagrodzenie,

Forma zatrudnienia:
- po okresie próbnym pełny etat, praca stała,
- atrakcyjne zarobki (podstawa i prowizja).

Zainteresowanych prosimy o przysłanie CV na adres: rekrutacja@sm32.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Imię: Marek
Telefon: +48504601432
E-poczta:
Miejscowość: Żywiec, Poland
ID ogłoszenia: #35748
Ogłoszenie zamiesczone: 2013-12-07
Przeczytano razy: 838

Generated in: 0.2620 sec. ,mysql 0.2427 sec. (23)
Zamknij okno