Dolączyć do ulubionychPraca dla pielęgniarek w Nottinghamshire

Ogłoszenie:
Pielęgniarki - RGN , NMC rejestracja , okolice Nottingham

Dla Naszego klienta Care Home with Nursing, hrabstwo Nottinghamshire poszukujemy 3 kandydatów na stanowisko: Pielęgniarz/Pielęgniarka zmiana nocna lub dzienna. Dla osób z odpowiednim doświadczeniem możliwość awansu na stanowisko Deputy Manager oraz dalszy rozwój kariery zawodowej.

Obowiązki:

Dbanie i zapewnianie wysokich standardów opieki pielęgniarskiej rezydentom danego domu opieki, współpraca z menadżerem domu opieki, nadzór oraz szkolenie osób zajmujących stanowisko care assistant/ opiekun osób starszych, zapewnienie bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia rezydentom, pisanie planów opieki, pomoc w ustalaniu grafików/dyżurów, administrowanie lekami, przekazywanie raportów do menadżera domu lub kierownika.

Wymagania:

- NMC PIN – aktywna rejestracja w Brytyjskich Izbach Pielęgniarskich

- dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

- elastyczność i gotowość do podjęcia pracy w UK/ maksymalnie około miesiąc od otrzymania oferty

- mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w UK

Oferujemy:

- praca stała, pełen etat minimum 40 godzin tygodniowo + dostępne nadgodziny

- stawka początkowa - £11.25/godzinę z możliwością negocjacji

- treningi i szkolenia zawodowe

- zakwaterowanie lub pomoc w jego organizacji

- pomoc w przygotowaniu do rozmów kwalifikacyjnych

- opieka konsultanta

Wszystkie zainteresowane osoby proszone sa o rejestracje na naszej stronie internetowej www.peakstaff.co.uk oraz załączenie aktualnego CV w języku angielskim.

Telefony kontaktowe:

Polska: +48 (0)17 785 0680

Anglia: +44 01454 838477/+44 01454 335860
Imię:
Telefon: +441454838477
ID ogłoszenia: #31098
Przeczytano razy: 866