PL-ADS.com-Największy portal ogloszeń w W.Brytanii, Anglii

Szukam pracy i oferty pracyOferuje pracę

Zamieśćić ogłoszenie

URL ogłoszenia:

Dolączyć do ulubionychpraca dla operatorow produkcji w Birmingham

Ogłoszenie:
Pin Point Recruitment posiada oferty pracy dla operatorow pradukcji w branzy motoryzacyjnej w Birmingham (okolice Tysley ).

Opis stanowiska:

• montaz elementow

• kontrola jakosci produkowanych czesci

• spawanie czesci

• obsluga maszyn produkcyjnych

Wymagania:

• dobra znajomosc j.angielskiego

• doswiadczenie w pracy w branzy motoryzacyjnej lub szybkiej linii produkcyjnej

• gotowosc do pracy w systemie 3-zmianowym i duzej ilosci nadgodzin

• dyspozycyjnosc i zaangazowanie

Oferujemy:

• stawka od £7.00-£9.00 za godziny podstawowe ( w zaleznosci od przepracowanej zmiany)

• stawka za nadgodziny: £10.50-£16.92

Zainteresowane osoby prosze o pilne przeslanie cv na adres: anna.moskal@pin-point.co.­uk lub kontakt numerem: 01912615205
Imię:
ID ogłoszenia: #27040
Ogłoszenie zamiesczone: 2012-11-24
Przeczytano razy: 906

Generated in: 0.2992 sec. ,mysql 0.2763 sec. (23)
Zamknij okno