Praca w Szkocji

Dolączyć do ulubionychLinia Produkcyjna Aberdeenshire/Szkocja

Agencja Pracy BePersonnel Ltd dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik lini producyjnej - zaklad przetwórstwa owoców morza - wszystkie stanowiska

Miejsce pracy: Mintlaw

Rozpoczecie pracy: Listopad 2012

Opis stanowiska:
-praca na lini produkcyjnej
-wazenie, porcjowanie, sortowanie, pakowanie.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- wynagrodzenie 6.19 GBP/h

Osoby zainteresowane, proszone są o przesyłanie CV w języku angielskim na adres: jarek@bepersonneltd.com z dopiskiem "Mintlaw".

Lub kontakt telefoniczny 00441349 883303

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Imię: Jarek Jablonski
Telefon: 00441349883303
E-poczta:
Miejscowość: Alness, UK
ID ogłoszenia: #25711
Przeczytano razy: 3107