PL-ADS.com-Największy portal ogloszeń w W.Brytanii, Anglii

Szukam pracy i oferty pracyOferuje pracę

Zamieśćić ogłoszenie

URL ogłoszenia:

Dolączyć do ulubionychdochodowa praca,przez internet i bezpośrednio

Ogłoszenie:
Jeśli szukasz dodatkowego źródła dochodu , który może z czasem stać się głównym i pracy opartej na elastycznym czasie pracy,miejscu formie oraz nieograniczonych zarobków uzależnionych od nakładu pracy informujemy,iż polska firma z wieloletnią tradycją w ramach rozszerzenia rynku poszukuje osób do współpracy.My jesteśmy po to żeby Ci pomóc. Dla nas liczy sie chęć do pracy i zaangażowanie. My w zamian damy Ci pełne wsparcie.

wymagania:

- komunikatywność

- obsługa komunikatorów GG i/lub skype

- podstawowa obsługa komputera ,

- swobodne poruszanie się po Internecie

- silna motywacja do zarabiania i rozwijania swojego biznesu

obowiązki:

- pracujesz nie wychodząc z domu lub w miejscu, które ułatwi Ci pracę dzięki czemu dopasujesz ją do swoich codziennych zajęć.

- możesz taniej kupować dla siebie produkty codziennego użytku,

-możesz dodatkowo budować grupę lecz nie jest to warunek konieczny,

- pieniądze nie spadają z nieba - pracujesz min. 20 godz. tygodniowo jednak to propozycja możesz więcej, a możesz mniej liczą się efekty!

oferujemy:

- realne pieniądze

- rozwój osobisty

- prowadzisz dochodowy biznes

- z czasem jest to Twoje jedyne źródło dochodu

wyślij mejla z zapytaniem, a otrzymasz wszelkie niezbędne informacje.
Imię: Mariza
Telefon: 42801063
ID ogłoszenia: #20709
Ogłoszenie zamiesczone: 2012-07-27
Przeczytano razy: 486

Generated in: 0.6021 sec. ,mysql 0.5786 sec. (23)
Zamknij okno