URL ogłoszenia:

Dolączyć do ulubionychCieśla - praca w Wielkiej Brytanii

Klient JOBS.PL - międzynarodowa firma z lokalizacją w Wielkiej Brytanii zatrudni grupę 10 cieśli do pracy na budowie.

Cieśla - praca w Wielkiej Brytanii

Nr ref.: UK/WCSCS/JOBS.PL

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Zadania:

• Wykonywanie konstrukcji i szalunków,

• Praca na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania:

• Udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku cieśli,

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

• Możliwość szybkiego wyjazdu do Wielkiej Brytanii na dłuższy okres czasu.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na warunkach brytyjskich na okres min.6 miesięcy,

• Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe,

• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,

• Praca od stycznia 2013 roku,

• Darmowa pomoc w zorganizowaniu wyjazdu - podpisanie umowy przed wyjazdem z Polski.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane proszone są o przysłanie CV wraz ze skanem karty CSCS i numerem referencyjnym w tytule maila "UK/CSCS" na adres ciesla@jobs.pl
Imię:
ID ogłoszenia: #28014
Przeczytano razy: 627