URL ogłoszenia:

Dolączyć do ulubionychMechanik autobusow - Anglia

Dla naszego klienta - dużej, renomowanej firmy pilnie poszukujemy chętnych mechaników autobusów do pracy w Anglii:

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe mechaniczne

- doświadczenie mile widziane ( w remoncie/naprawach systemów zawieszenia, chłodzenia, hydraulicznych, hamulcowych, automatycznych i pół automatycznych skrzyń biegu

- prawo jazdy kat D - wskazane

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Obowiązki:

- regularne inspekcje, doglądanie pojazdów zgodnie z procedurami panującymi w firmie

- diagnoza awarii oraz przeprowadzenie naprawy

- przeprowadzanie serwisu I wymiany części zgodnie z procedurami i zasadami bezpieczeństwa

Aplikacje proszę słać na adres: k.gezynska@simplika.pl

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Simplika Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Al. Gen. Hallera 140 , moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Imię: Kamila
ID ogłoszenia: #414
Przeczytano razy: 540