URL ogłoszenia:

Dolączyć do ulubionychPrzedstawiciel ds. Odszkodowań

Obecnie dla naszego Klienta, wiodącej na rynku Kancelarii Odszkodowawczej poszukujemy osób na n.w. stanowisko

Przedstawiciel ds. Odszkodowań

Miejsce pracy: Anglia, Walia

Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków przedstawiciela należą:

• Pozyskiwanie nowych spraw.

• Marketing oraz rozwoj swojej bazy klientow

Wymagania:

• Dostęp do internetu.

• Umiejętność obsługi komputera.

• Ambicja i wysoka kultura osobista.

• Osoba dyspozycyjna, sumienna, kreatywna i uczciwa.

• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w branży odszkodowań, ubezpieczeń lub finansów oraz możliwość stałego dostępu do osób poszkodowanych w wypadkach (komunikacyjnych, przy pracy, itp.).

Oferujemy:

• Pracę dla wiodącej na rynku Kancelarii Odszkodowawczej.

• Umowa zlecenie

• Nie wymagamy własnej działalności gospodarczej

• Bezpłatne materiały reklamowe

• Zaliczki od podpisanych umów

• Szybka realizacja spraw

CV prosze wyslac na email : pracawypadki@gmail.com

Wiecej info pod numerem telefonu: 07460820374

ZACZNIJ ZARABIAC Z NAMI !!!

Byc moze juz wspolpracujesz z jakas firma, masz znajomych, rodzine!

Skontaktuj sie z nami koniecznie.
Imię: wypadki
Telefon: 07460820374
E-poczta:
Miejscowość: Londyn, UK
ID ogłoszenia: #34645
Przeczytano razy: 494