Dolączyć do ulubionychRegistered Nurse, RGN, okolice Farnham

Ogłoszenie:
Registered Nurse, RGN, okolice Farnham

Dla Naszego klienta Care Home with Nursing z, okolic Farnham poszukujemy pielęgniarki/pielęgniar­zy

Obowiązki:

• Dbanie i zapewnianie wysokich standardów opieki pielęgniarskiej rezydentom danego domu opieki,

• współpraca z menadżerem domu opieki,

• nadzór oraz szkolenie osób zajmujących stanowisko care assistant/ opiekun osób starszych,

• zapewnienie bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia rezydentom,

• pisanie planów opieki,

• pomoc w ustalaniu grafików/dyżurów,

• administrowanie lekami,

• przekazywanie raportów do menadżera domu lub kierownika.

Wymagania:

Wymagana rejestracja w NMC oraz posiadany numer PIN a także dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata Ł10.20 – 12.50 na godzinę, pełen lub pól etatu + nadgodziny. Zmiany dzienne/nocne na zasadzie roty (grafiku).

Zapewniamy pomoc w organizacji podróży jak również zakwaterowania, w sytuacji gdy nie jest zapewnione przez pracodawcę.

Zainteresowane osoby proszone są o rejestracje na naszej stronie www.peakstaff.co.uk oraz dołączenie aktualnego cv w j. angielskim. Telefony kontaktowe: Wielka Brytania :00441454335860, Polska 0048177850680 / jobs@peakstaff.co.uk
Imię: Peakstaff Recruitment
Telefon: Konsultant
ID ogłoszenia: #31559
Przeczytano razy: 478