URL ogłoszenia:

Dolączyć do ulubionychŚlusarz Narzędziowy

Ogłoszenie:
Slusarz Narzedziowy

Dla naszego klienta mieszczacego sie w Woj. Malopolskim/Slaskim poszukujemy doswiadczonych kandydatów na ww. stanowisko.

Opis stanowiska

- Wykonywanie czynnosci naprawczo-konserwacyjnych­ tloczników

- Diagnozowanie usterek na podstawie wad itp

- Reagowanie na awarie oraz analize ich powstawania

- Przeprowadzanie przegladów, regeneracji, napraw tloczników

- Kontrola wykonanych elementów zgodnie z dokumentacja techniczna

- Scisla wspólpraca z dzialem produkcji

Wymagania

- Wyksztalcenie techniczne

- Minimum roczne doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Znajomosc budowy i dzialania tloczników

- Doswiadczenie z tlocznikami (wymóg konieczny)

- Znajomosc rysunku technicznego

- Znajomosc obslugi obrabiarek do obróbki metalu (tokarka, frezarka, szlifierka)

- Umiejetnosc poslugiwania sie narzedziami pomiarowymi

- Komunikatywnosc

- Umiejetnosc pracy w grupie

Wymagania

- Umowe o prace

- Prace w preznie rozwijajacej sie miedzynarodowej firmie

- Wynagrodzenie zalezne od doswiadczenia i posiadanych umiejetnosci

Zainteresowane osoby prosimy o rejestracje na naszej stronie internetowej www.peakstaff.pl – numer referencyjny SL/MP/0712

„Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyzsze dane podaje dobrowolnie. Zostalem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostepu do tresci danych oraz mozliwosci ich poprawiania."

Zastrzegamy sobie mozliwosc odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.Certyfikat 4329
Imię: Peak Staff
Telefon: 441454335860
ID ogłoszenia: #21069
Przeczytano razy: 510