URL ogłoszenia:

Dolączyć do ulubionych

Ogłoszenie:

Aktualnie dla naszego klienta R&R Ice Cream poszukujemy:

Pracowników magazynowych przy pakowaniu lodów.

Praca na magazynie w systemie 1 zmianowym

Miejsce pracy : kolo Londynu

Opis stanowiska:

pakowanie/ sortowanie/ układanie towarów;

praca w magazynach, w hurtowniach.

Wymagania:

Podstawowa znajomosć j. angielskiego;

mile widziane doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach;

mile widziane prawo jazdy;

niekaralnosć;

Oferujemy:

Wynagrodzenie : 7,20/h + overtime 8.60/h

możliwość dojazdów bezpłatnym autobusem z Stratford, Barking i Upminister Bridge train station

możliwość długiej współpracy

stabilną pracę w firmie rozwijającej się dynamicznie od 20 lat,

możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację online na http://linerecruitment.co.uk
Imię:
Miejscowość: london
ID ogłoszenia: #16760
Przeczytano razy: 832